True Blood..

(Gündüz Ölüsü) Bir Güneyli Vampir Romanı

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

EsoShh-Billy(:

YazarMesaj
EsoShh-Billy(:
Bill-Admin(:

Puan(: : 179

MesajKonu: EsoShh-Billy(:   C.tesi Kas. 07, 2009 4:13 pm

Sıcacık bir yaz günü saat 1'e doğru hastane koridorlarında yankılanmış sesim..Annemde babamda çalıştıkları için bana nöbetleşe bakmak zorunda kalmışlar.Birbirlerinin yüzünü bile zor görmüşler.Bende küçükken çok yaramazmışım.Suyla şekeri karıştırıp şerbet yapacak kadarda hamarat..Elimden her iş gelirmiş.Bikeresinde badana boya yapmaya bile kalkmışım.Tabii duvarlardan çok kendimi boyamışım..Sevgili babam uyandığında ne yapacağını bilememiş beni cifle yıkamış..Sıcağı sevmezmişim..Göbeğimi açıp betonda uyurmuşum..Hep böyle yaramaz değilmişim tabi sonradan uslanmışım.O ne uslanmaktırki bugüne kadar hep susmuşum.İçime kapanık bir çocukluğum olmuş.Psikoloğada gitmişim ama fayda etmemiş..Yeni yeni açılıyorum işte...Her neyse 2 buçuk sene sonra aldığım bir haberle bende bir sevinç bir sevinç..Neden?Kardeş geliyorda ondan..Şimdi anlaşamayacağımızı bilseydim hiç sevinmezdim..O bakıcıların elinde büyümüş.1. sınıfa başlayana kadar kreşe gitmişim..Hala görüştüğüm arkadaşlarım var...Nihayet okula başlamışım..1. sınıfa dair tek hatırladığım şey bir sırada 3 kız oturuyor olmamızdı.(Biri şişmandı zor sığmıştık sıraya ) 2. sınıf 3. sınıf derken bizim kızlarla tanışmışım,kaynaşmışım.4.sınıf...Sınıfımda akrabam varmış..Onuda o sene öğrendim..Daha öncesinde birbirimizden haberimiz yoktu..5. sınıf..Heyecan dolu bi seneydi..İlk aşk..İlk heyecan..İlk kavga..6. ve 7. sınıf..Her sene yeni arkadaşlar..Büyüyordukta tabii herkesin düşünce yapısı,fikirleri değişiyordu..Çok sık olmasada kavgalarımız küsüşmelerimiz oluyordu..Yine bana dönelim..Temizlik yaparken şarkı söylemeye bayılıyorum..6-7 aydır gitar çalıyorum..Kitap okumayı bi ara abartmıştım sonra da bırakmıştım..Şimdi tekrar okuyorum..Resim çizmeyi seviyorum..Birazda yeteneğim var galiba..Gezmek hoşuma gidiyor..Özelliklede babamla..Her bayan gibi alışverişe çıkmayı seviyorum ( ama annemle çıkınca kabusa dönüyor ) Matematiği seviyorum,lütenitsa hastasıyım..(olsada yesem ) (:
Kullanıcı profilini gör http://trueblood.eniyiforum.net

EsoShh-Billy(:
1 sayfadaki 1 sayfası